Vlastná Bio Farma

Slovak pub je unikátny tým, že má vlastnú biofarmu. Z farmárskych produktov potom kuchári pripravujú čerstvé pochúťky, ktoré vám servírujeme v Slovak pube. Okrem toho tam farmári pečú aj domáci chleba či koláče ako babičky. To všetko u nás môžete ochutnať, či vybrať sa priamo na farmu, ktorá sa nachádza 25 km od Bratislavy.

Vlastný pivovar

Slovak pub má ako jeden z mála na Slovensku, vlastnú sudovňu v tehlovej pivnici v suteréne. Sudové pivo skladujeme pri teplotu -8°C. Potom už je len mierne dochladzované. Sudovňa je naše tajomstvo, prečo je naše pivo také dobré. Navyše neprichádza do styku s kyslíkom a zabraňuje sa jeho zvetrávaniu. To má pozitívny vplyv na jeho kvalitu a trvanlivosť.1. Slovak pub bude najneskôr od augusta 2020 používať výhradne vajcia pochádzajúce z bezklietkových chovov. Tento záväzok sa týka celých vajec, tekutých ako aj sušených vajec, a prísadových vajec vo výrobkoch vlastných značiek, pričom sa vzťahuje na všetky vlastné ako aj licencované prevádzky. Tento záväzok bude zároveň zverejnený na webových stránkach 1. Slovak pubu.

O nás

Slovak pub je nielen jedným z najstarších a najväčších pubov v Bratislave, ale aj jedným z najpopulárnejších. Za svoju 20-ročnú históriu sa stal obľúbeným miestom slovenskej mládeže a zároveň turistickým fenoménom. Ak hľadáte niečo neformálne s príjemnou atmosférou priamo v srdci Bratislavy, u nás v Slovak pube ste na správnej adrese. Môžete sem s priateľmi zaskočiť len tak na naše domáce remeselné pivo alebo si dopriať pokrmy tradičnej slovenskej kuchyne. Slovak pub je lákadlom pre bratislavských študentov, kde radi usporiadavajú svoje krúžkovice a stretnutia. Podnik je rozdelený do 11 miestností na dvoch poschodiach, z ktorých každá je ladená do iného obdobia histórie Slovenska.

Slovak pub je unikátny aj tým, že vlastní svoj vlastný pivovar a svoju vlastnú hospodársku farmu - Biofarmu. Z farmárskych produktov vám potom kuchári pripravujú čerstvé pochúťky, o
ktorých kvalite niet pochýb. Domáci chlieb, bochníky, ovčí syr a žinčicu môžete
ochutnať v Slovak pube a aj priamo na Biofarme.

V remeselnom pivovare naši sládkovia varia Kláštorný ležiak
11°- nepasterizovaný svetlý ležiak plzenského typu a pre študentov
Dobré pivko 9° - nepasterizovaný svetlý ležiak y tých najkvalitnejších
surovín chmelený pooraným žateckým červeňákom s nízkym
percentom alkoholu a priaznivou študentskou cenou. Daj Boh šťastia!

Každý deň máme pre vás pripravené tratdičné slovenské jedlá za výhodné ceny.

V našej ponuke nájdete množstvo čerstvých rýdzo slovenských pokrmov a nápojov.

Rezervovať stôl si môžete osobne alebo na telefónnom čísle:
00421 917 629 221.

Rezervácie nad 20 osôb:
slovakpub@slovakpub.sk

Rezervovať stôl je možné najneskôr na 18:00. Po 18:00 nie je možná rezervácia a radi Vás privítame bez rezervácie.