Rezervujte si stôl zadarmo, pohodlne
a spoľahlivo z Restu.sk

Vlastná Bio Farma

Slovak pub je unikátny tým, že má vlastnú biofarmu. Z farmárskych produktov potom kuchári pripravujú čerstvé pochúťky, ktoré vám servírujeme v Slovak pube. Okrem toho tam farmári pečú aj domáci chleba či koláče ako babičky. To všetko u nás môžete ochutnať, či vybrať sa priamo na farmu, ktorá sa nachádza 25 km od Bratislavy.

Vlastný pivovar

Slovak pub má ako jeden z mála na Slovensku, vlastnú sudovňu v tehlovej pivnici v suteréne. Sudové pivo skladujeme pri teplotu -8°C. Potom už je len mierne dochladzované. Sudovňa je naše tajomstvo, prečo je naše pivo také dobré. Navyše neprichádza do styku s kyslíkom a zabraňuje sa jeho zvetrávaniu. To má pozitívny vplyv na jeho kvalitu a trvanlivosť.

O nás

Slovak pub je nielen najväčším barom v Bratislave, ale aj jedným z najpopulárnejších. Je to obľúbené miesto slovenskej mládeže a zároveň turistický fenomén. Ak hľadáte niečo neformálne s príjemnou atmosférou priamo v srdci Bratislavy, u nás v Slovak pube ste na správnej adrese. Môžete sem s priateľmi zaskočiť len tak na pivo, alebo si dopriať pokrmy tradičnej slovenskej kuchyne. V lete máme k dispozícii aj letnú terasu. Slovak pub je lákadlom pre bratislavských študentov, kde radi usporiadavajú svoje krúžkovice.

Podnik je rozdelený na 11 miestností, z ktorých každá je ladená do iného obdobia histórie Slovenska. Máte tu možnosť vidieť napríklad originálnu 150 rokov starú drevenicu.
Ostatné vám neprezradíme, aby ste ich objavili na vlastné oči.

Slovak pub je unikátny aj tým, že vlastní organickú farmu.
Z farmárskych produktov vám potom kuchári pripravujú
čerstvé pochúťky, o ktorých kvalite niet pochýb.
Produkty môžete ochutnať aj priamo na farme.

Každý deň máme pre vás pripravené tratdičné slovenské jedlá za výhodné ceny.

V našej ponuke nájdete množstvo čerstvých rýdzo slovenských pokrmov a nápojov.

Rezervovať stôl alebo izbu si môžete buď osobne u nás alebo na čísle +421 917 629 221 alebo 02/2120 1186.

Rezervácia